Een icoontje in de vorm van een bloem.

Snelle bezorging

  • - Kies uw bezorgdatum.
  • - Same day via bloemist (niet het hele assortiment).
  • - Levering 6 dagen per week.
Een icoontje in de vorm van een bloem.

Ruime keuze

  • - Combineer met een cadeau, samen bezorgd.
  • - Wijn, chocolade, fruit, knuffels, geboortegeschenken.
  • - Rouwarrangementen, sympathie boeketten.
  • - Altijd een passende oplossing.
Een icoontje in de vorm van een bloem.

Eenvoudig bestellen

  • - Geen inlog nodig.
  • - Geen betaalkosten.
  • - Bedrijven kosteloos op factuur.
Een icoontje in de vorm van een bloem.

Vak bloemist

  • - A-kwaliteit bloemen
  • - Gediplomeerde bloembinders
  • - Eigen bloembinderij
Een icoontje in de vorm van een bloem.

Hoge klantwaardering

  • - Gastenboek 9.3
  • - Google 9.0
  • - Trustpilot 9.0

Bloemen

Bloemen

Boeketten

Boeket + cadeau

Rouwbloemen

Rozen

Seizoens bloemen

Cadeaus

Cadeaus

Romantisch

Wijn en bubbels

Heliumballonnen

Moederdag

Fruitmanden

Gelegenheden

Duurzaam

MPS-A

Gezocht naar:

Misschien bedoelde je

Geen gerelateerde artikelen gevonden...

Keukenhof is ook geschikt voor kinderen

Carolien

Carolien

2015-04-29

Wist je dat Keukenhof super leuk voor kinderen is? Er is van alles te doen. Wij zetten hier de kinderactiviteiten van Keukenhof voor je op een rij. Dan zijn jullie verzekerd van een geslaagd dagje buitenspelen!

Alles op een rij

Centraal in het park liggen de kinderboerderij, een doolhof en een natuurlijke speeltuin waar de kinderen kunnen klimmen en zwieren aan de kabelbaan. Voor de allerkleinsten is er een Nijntje-speeltuin en nieuw dit jaar: het Huis van Nijntje. Hier staat een groot beeld van Nijntje. Leuk voor de kleintjes om met Nijntje op de foto te gaan!

Spelend leren

In de kinderboerderij maken de kinderen kennis met lammetjes, geitjes, hangbuikzwijnen en andere dieren. Tijdens de speurtocht kunnen ze spelenderwijs Keukenhof ontdekken. De Keukenhof speurtocht leidt de kinderen via een aantal vragen door het hele park. Ondertussen leren ze veel over bloemen en planten. Iedere deelnemer maakt bovendien kans op een dagje uit met de hele klas naar Keukenhof! De speurtocht kun je tijdens het seizoen gewoon gratis ophalen bij de informatiebalie of in het Juliana Paviljoen.

Om de dag feestelijk af te sluiten, kunnen de kids hun rode blosjes met poedersuiker besmeuren  in het poffertjesrestaurant!

Veel plezier!

De keukenhof is nog geopend tot en met 17 mei 2015. Een bezoek is echt de moeite waard!

BoeketCadeau.nl

Terug naar overzicht